4SMARTS VR Spectator Plus

Univerzální VR brýle pro sledování 3D filmů a pro použití s aplikacemi pro virtuální realitu.

Více informací

4SMARTS

4S466593

Nový produkt

499Kč

4SMARTS VR Spectator Plus

Nechte se vtáhnout do děje 3D filmů, fotografií nebo her pomocí vašeho smartphonu nebo iPhonu a těchto 3D brýlí od firmy 4SMARTS.

3D brýle vás doslova obklopí úžasným virtuálním prostorem a navíc si je můžete vzít kamkoli s sebou. Již nyní jsou dostupné desítky 3D aplikací na GooglePlay nebo AppStore nebo videí na YouTube.

Pro poslech zvuku můžete využít integrované reproduktory ve vašem telefonu nebo připojit vlastní sluchátka. Tyto 3D brýle mají dostatečný prostor pro připojení sluchátkového konektoru. Díky tomu budete obklopeni nejen dokonalou 3D virtuální realitou, ale i zvukem.

Nastavitelné pro každého uživatele

4SMARTS VR Spectator Plus mají nastavitelnou vzdálenost mezi čočkami tak, aby přesně odpovídaly přímému pohledu vašich očí. 3D zobrazení tak bude vždy dokonalé. Pro uživatele s dioptrickými brýlemi nebo kontaktními čočkami je systém vybaven dioptrickou korekcí, takže uvidíte 3D obraz pohodlně i bez nich. Pro případ větších korekcí je možné 3D brýle použít i s běžnými dioptrickými brýlemi.
V balení taktéž najdete gumové nalepovací podložky, které slouží k podložení tlčítek tak, aby se během sledování nemačkala v držáku.

Podrobnosti:

  • Snadná instalace telefonu pomocí zasouvacího slotu
  • Kvalitní optické komponenty
  • Vhodné pro převážnou většinu telefonů od velikosti 3,5" až 6"
  • Místo pro konektor sluchátek
  • Velmi pohodlné, nastavitelné umístění na obličeji
  • Obrovské zorné pole 98°
  • Komfortní polstrování

V krabici:

1x Spectator Plus
1x Čistící utěrka
3x Gumové podložky

Napsat recenzi

4SMARTS VR Spectator Plus