Kingxbar Phoenix Red pouzdro pro iPhone 7 Zobrazit větší

Kingxbar Phoenix Red pouzdro pro iPhone 7

Kingxbar Phoenix Red je pevný transparentní kryt pro Apple iPhone 7 posázený pravými Swarovski krystaly s elegantním potiskem zobrazující bájného Fénixe. 

Více informací

Kingxbar

8595642264320

Nový produkt

499Kč

KINGXBAR Phoenix Red pouzdro pro iPhone 7

Fénix je bájný pták a hlavně symbol znovuzrození, který se nyní může dostat v nádherném motivu s originálními krystaly SWAROVSKI na váš Apple iPhone 7.

Ochranný kryt Phoenix Red z dokonale vytvarovaného polykarbonátu vysoké kvality. Je 100% čistě průhledný a obepíná všechny 4 boky a zadní stranu.

Potisk pouzdra je proveden metodou galvanického pokovení. Tato metoda zajišťuje stálost potisku a zejména vysokou lesklost. Design pouzdra byl navržen designery v Kanadě.

Kromě krásného a moderního motivu naleznete na pouzdru pravé krystaly SWAROVSKI, které byly na pouzdro usazeny ručně mistry v oboru. Nemusíte mít obavu, že by se kamínky odlepily, protože výrobce používá speciální extrémně odolná lepidla. 

Samozřejmostí krytu je, že nabízí přesné otvory na reproduktor, fotoaparát a konektor na nabíjení. Pro zpříjemnění používání jsou zde i perforace pro boční tlačítka. Všechny otvory a zářezy jsou vyřezány přesným laserem.

  • vysoce kvalitní Německý polykarbonát
  • navrženo designery v Kanadě
  • originální SWAROVSKI krystaly
  • přesné výřezy a perforace
  • velmi tenký a lehký
  • chrání všechny 4 boky a zadní stranu 
Materiál Polykarbonát
Určeno pro: iPhone 7/8
Typ Kryt
Pro značku Apple

Napsat recenzi

Kingxbar Phoenix Red pouzdro pro iPhone 7