Karl Lagerfeld Choupette Love Clutch Cats Book pouzdro pro iPhone 7

Originální značkové pouzdro typu "kniha" z kolekce Choupette in Love pro Apple iPhone 7. Navrhnuto Karlem Lagerfeldem.

Více informací

Karl Lagerfeld

Nový produkt

Skladem

729Kč

KARL LAGERFELD Choupette Love Clutch Cats Book pro iPhone 7

Světoznámý módní návrhář Karl Lagerfeld připravil pro váš Apple iPhone 7 toto ochranné pouzdro s flipem z kolekce Choupette Love Clutch Cats.

Pouzdro Karl Lagerfeld Choupette Love Clutch Cats Book je vyrobeno z velmi pevného a odolného polykarbonátu, které je přesně vytvarovaný přesně podle vašeho telefonu. Vnější část pouzdra je potažena kvalitní eko-kůží s decentním jemně hrubým povrchem. Přední stranu pouzdra zdobí vystouplý motiv roztomile zamilovaných kočiček, které znáte i z jiných produktů kolekce Choupette in Love. Celkový dojem dotváří nezamětilného červené logo Karl Lagerfeld

Pouzdro se otevírá do boku jako kniha a chrání celou přední část iPhonu. Díky klipu s magnetem, který přechází v zadní část pouzdra a vše tak drží dokonale pevně na svém místě. Do flipu je možné vložit 2 platební karty nebo vizitky.

Jako všechny výrobky tohoto návrháře i toto ochranné pouzdro vyniká svým designem a nádherným vzhledem, to vše v prvotřídní kvalitě provedení. Pouzdro samozřejmě nabízí otvory a výřezy pro kameru, blesk, reproduktor, konektor nabíjení a tlačítka přesně na model iPhone 7.

Využijte této příležitosti a pořiďte si toto jedinečné zavírací pouzdro, které je skvělým modním doplňkem, který dodá vašemu iPhone originální a nepřehlédnutelný vzhled a navíc ochrání před škrábanci a odřeninami.

Vlastnosti:

  • Pevný kryt, jenž zabrání poškrábání a poškození při pádu.
  • Přední strana z eko-kůže s motivem Choupette in Love
  • Výřezy na kameru a všechna tlačítka a konektory

Určeno pro: Apple iPhone 7

Určeno pro: iPhone 7/8
Materiál Umělá kůže
Typ Pouzdro

Napsat recenzi

Karl Lagerfeld Choupette Love Clutch Cats Book pouzdro pro iPhone 7