Belkin Mix It micro-USB cable 2m

Belkin Mix It micro-USB cable 2m

Mikro-USB kabel z řady Mix It od Belkinu byl navržen tak, aby odpovídal Micro USB specifikacím rychlosti přenosu dat a kompatibility. Umožňuje připojit počítač k mobilnímu telefonu nebo jinému USB zařízení prostřednictvím Micro USBB konektoru. Délka kabelu 2 m.

Color
  • White
F2CU012bt2M-WHT
In Stock
Kč199.00
Delivered within 1-2 days

Our Advantages
 

Velmi kvalitní a odolný USB datový kabel s konektorem microUSB. Váš telefon můžete díky tomuto kabelu připojit k počítači a přenést data nebo nabíjet zařízení. USB konektor je vhodný i do nabíjecího adaptéru. Tímto kabelem nenabijete iPhone, ale slouží pro nabíjení většiny Power Bank, reproduktorů, bezdrátových sluchátek a většiny smartphonů s Androidem.

- délka: 200cm
- konektor: micro-USB / USB
- barva: bílá

Connector
micro USB
722868973158

Belkin was founded by CEO, Chet Pipkin, in his parent’s garage. Even back then, Chet’s passion was driven by solving customer’s needs. He manufactured computer cable assemblies in the evenings and on weekends, and sold them to local computer manufacturers and dealers in response to the burgeoning personal computer market in the 1980’s. Since then, we’ve kept our southern California origins and are based in Playa Vista, right in the heart of the Los Angeles tech center.

No reviews

You might also like

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist