FIXED - Vyrobenou s láskou v Prostějově

person_outline eventDec 22, 2017 local_offer Reviews comment0 Comments
FIXED - Vyrobenou s láskou v Prostějově

Není to tak dlouho, co jsme do naši nabídky zařadili i pouzdra od Českého výrobce značky FIXED. Tato pouzdra se stala velmi oblíbenými, jak pro svoji kvalitu, tak hlavně pro svůj původ. Jsou totiž vyráběna v České Republice. 

Zaměstnanci továrny jsou na výrobu pouzder v Prostějově velmi pyšní. Za vznikem každého jednotlivého pouzdra jsou hodiny a dny práce. Za každým krokem ve výrobě stojí tým šikovných lidí. Lidí, které jejich práce velmi baví. Lídí s příběhy. Lidí, kteří věří, že všechny příběhy a otisky rukou dávají jejich snažení smysl.

Pojďte se nyní podívat na přiběh vzniku jednoho pouzdra. Budeme rádi, když zrovna toto České pouzdro se stane doplňkem k vašemu iPhonu, abyste si mohli osahat tyto příběhy i vy.

Základem je precizní ruční práce a výběr kvalitních materiálů. Výroba každého produktu je složitý proces, který vzniká v několika fázích jako je např. velkoformátová příprava, lisování, výsek, logování, šití, lepení, zažehlování, apod. Každý výrobek tak projde rukama až deseti lidí a tím několikanásobnou kontrolou, než je připraven k expedici.

Na vývoji pouzder pracuje tým designérů, který dohlíží na to, aby naše pouzdra byla nejen praktická a funkční, ale také moderní a stylová. Inspiraci proto čerpají jak z potřeb každodenního života, tak i z nových trendů.

Pouzdra FIXED můžete zakoupit ZDE 

Comments

Log in or register to post comments