Creative Muvo 2C - bezdrátový reproduktor

Velmi kvalitní malý bezdrátový reproduktor od výrobce Creative Labs s podporou Bluetooth 4.2 a paměťových karet. Nabízí vodotěsné provedení a velmi kvalitní zvuk.

51MF8250AA010
Creative
799,00 Kč
Barva
Počet
Skladem

Creative MUVO 2c

Vodovzdorný Bluetooth® reproduktor do dlaně
Reproduktor do dlaně Creative MUVO 2c s vodovzdorným vnějším pláštěm vás bude provázet na vašich životních dobrodružstvích s vaší oblíbenou hudbou. Baterie reproduktoru, který se vám vejde do dlaně, má výdrž až 6 hodin. Na svých cestách za zábavou můžete hlasitě přehrávat vaši oblíbenou hudbu. Zapojení reproduktoru MUVO 2c je snadné. K dispozici je bohatá nabídka vstupních zdrojů, včetně připojení Bluetooth. Rovněž můžete bezdrátově propojit dva reproduktory MUVO 2c pro širší a výkonnější stereofonní zvuk.

Pro mladé, divoké a svobodné
Impozantní seznam písniček pro vaše další dobrodružství. Vytvořte si impozantní hudební seznam, který vás bude provázet na vašich dobrodružstvích. Reproduktor MUVO 2c má certifikované krytí IP66 proti vodě a prachu. Takže voda nemuže pokazit zábavu při vašich bazénových akcích. I když cestujete mimo obvyklé trasy, ani prach neomezí spontánnost vašeho objevování.

Mějte vaši hudbu všude s sebou
Vzhledem k nízké hmotnosti 165g se reproduktor MUVO 2c nepronese. Je lehký a mobilní - stačí jej popadnout a vyrazit za dobrodružstvím.

Vysoký výkon v malém formátu
Reproduktor MUVO 2c v sobě skrývá velkou pasivní ozvučnici, která zajištuje skvělý basový výkon. Tento šikovný reproduktor je vybaven jedním továrně vyladěným měničem plného rozsahu, který vždy vytváří výrazný a silný zvuk.

Párty muže pokracovat
Zabudovaná 650mAh Li-ion baterie umožnuje přehrávat hudbu nonstop až 6 hodin. A to není vše: večírek může pokračovat, i když se baterie vybije. Reproduktor lze připojit k napájení kabelem micro USB a užívat si další hodiny zábavy.

Zbavte se drátu
Připojit vaše chytré zařízení k reproduktoru MUVO 2c je hračka. Spárujte váš chytrý telefon prostřednictvím Bluetooth a nechte hudbu volně plynout.

Sdílejte hudbu prostřednictvím širšího stereofonního ozvučení 
Domluvte se a vytvořte rozsáhlé ozvučení. Výkonný reproduktor MUVO 2c je vybaven stereofonní technologií Wireless Link, která umožňuje propojit dva reproduktory MUVO 2c. Společně s vašimi přáteli si můžete užívat prostorový zvuk ze dvou kompaktních reproduktorů.

Funguje rovněž jako sluchátko
Když je váš chytrý telefon připojen prostřednictvím Bluetooth, reproduktor MUVO 2c funguje rovnež jako sluchátko, které umožňuje přepínat mezi voláním a hudbou. Již žádné zmeškané volání!

Přizpůsobte zvuk vlastním požadavkům
Zvuk z vašeho portu USB může být překvapivě kvalitní. Po připojení reproduktoru MUVO 2c k portu USB můžete individuálně upravovat váš poslechový zážitek pomocí aplikace Sound Blaster Connect. Získáte přístup k nabídce parametrů ladění, která umožňuje individuálně přizpůsobovat vlastní zvukové profily. Pro rozšíření všestrannosti funguje reproduktor MUVO 2c rovněž jako čtečka karet microSD, se kterou můžete přesouvat vaši hudbu, video nebo osobní data mezi vaším počítačem a paměťovou kartou.

Skutečná výdrž baterie se může lišit podle způsobu používání, nastavení hlasitosti a podmínek okolního prostředí.
Funkce Wireless Link je k dispozici pouze v případě připojení prostřednictvím Bluetooth.

Specifikace:

  • Rozměry ( V x Š x H) 67 x 93 x 38 mm
  • Kabel USB Délka: 0,6m
  • Hmotnost: 165 g (5,57oz)
  • Baterie: Integrovaná Li-ion, 650mAh
  • Výdrž baterie: 6 hodin
  • Verze Bluetooth: 4.2
  • Podporované zvukové formáty: MP3 (až 320 kb/s), WMA (až 320 kb/s), WAV (PCM až 16 bitů/48 kHz), FLAC (8kHz - 48kHz) L0-L8 (1000Kbps - 1200Kbps)
  • Obsah balení: Creative MUVO 1c + Kabel Micro USB + Stručná úvodní příručka
Počet reproduktorů 1+0

Specifické reference

ean13 5390660191763 upc 054651191761

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Creative Muvo 2C - bezdrátový reproduktor