Belkin bezdrátová dobíjecí stanice pro iPhone a Apple Watch
Belkin bezdrátová dobíjecí stanice...
Belkin bezdrátová dobíjecí stanice...
Belkin bezdrátová dobíjecí stanice...
Belkin bezdrátová dobíjecí stanice...
Belkin bezdrátová dobíjecí stanice pro iPhone a Apple Watch

Belkin bezdrátová dobíjecí stanice pro iPhone a Apple Watch

Vysoce stylová a praktická bezdrátová nabíječka pro současné nabíjení Apple Watch a iPhone s minimalistickým designem a z kvalitních materiálů. Podporuje všechny zařízení s Qi standardem a všechny verze Apple Watch.

Barva
  • Bílá
F8J235vfWHT
Skladem
3 990,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

ZAČNĚTE SVŮJ DEN PLNĚ NABITÍ
Ideální na váš noční stolek, bezdrátová dokovací stanice BOOST↑UP poskytuje 3 v 1 nabíjení pro vaše zařízení zatímco vy spíte. Pevná bezdrátová nabíjecí podložka o výkonu 7,5 W nabije váš iPhone nejrychlejší možnou bezdrátovou rychlostí pro iPhone, zatímco 5W magnetický modul nabíje vaše hodinky Apple. Dokovací stanice podporuje režim Nightstand (Noční stolek) pro Apple Watch pro aktivaci funkce budíku při nabíjení.

Dodatečný 5W port USB-A umožňuje současně nabíjet další zařízení, jako jsou AirPod nebo power banku a vytvořit tak jednu nabíjecí stanici se třemi zařízeními z jediné zásuvky.

Podporuje: iPhone 11, 11Pro, 11, Pro Max, XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, Apple Watch Series 1, 2, 3, 4, 5 AirPods a zařízení, která se nabíjejí přes USB-A

NEJRYCHLEJŠÍ MOŽNÉ BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ PRO iPhone
Bezdrátová nabíjecí podložka je optimalizována pro co nejrychlejší dobití baterie iPhone. Zařízení iPhone 11, 11 Pro/Max, XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus jsou navrženy pro bezdrátové dobíjení na 7,5 W, takže váš iPhone se bude nabíjet rychleji pomocí této stanice, než kdyby používal standardní 5W nabíječku.

QI ™ - NAVRŽENO PRO UNIVERZÁLNÍ KOMPATIBILITU
Qi je bezdrátová technologie, která využívá indukční nabíjení. Dokovací stanice BOOST ↑ UP pro bezdrátové nabíjení byla zkonstruována tak, aby byla kompatibilní s Qi, což jí umožňuje nabíjet telefony, tablety a další příslušenství pomocí technologie Qi.
PODPORUJE REŽIM NIGHTSTAND PRO APPLE WATCH .
Magnetický nabíjecí modul doku rychle nabije hodinky Apple Watch a podporuje režim Noční stolek (Night Stand). Díky udržení hodinek Apple Watch v optimálním pozorovacím úhlu, můžete během nabíjení používat funkci budíku.
NABÍJEJTE I TŘETÍ ZAŘÍZENÍ
Port USB-A o výkonu 5 wattů vám umožní připojit třetí zařízení, jako je Powerbanka, AirPods nebo jiné zařízení a vytvořit „nabíjecí stanici“ na nočním stolku. To znamená, že všechna vaše základní zařízení se mohou nabíjet současně, aby byla plně nabita když je potřebujete. Tato kompaktní dokovací stanice je ideální na váš noční stolek nebo stůl, snižuje nepořádek v kabelech díky připojení tří zařízení k jediné zásuvce střídavého proudu.
NENÍ POTŘEBA VYNDÁVAT Z POUZDRA 
Nabíjejte bez vyjmutí iPhone z pouzdra. Dokovací stanice BOOST ↑ UP je navržena pro práci s většinou lehkých plastových pouzder až do 3 mm (není kompatibilní s kovovými pouzdry).

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI A VÝHODY

  • 7,5 W nabíjí iPhone nejrychlejší možnou rychlostí pro iPhone
  • Podporuje režim Noční stolek pro Apple Watch
  • Port 5W / 1A USB-A nabíjí další zařízení
  • Kompatibilní s většinou pouzder pro iPhone až do 3 mm
  • Obsahuje AC adaptér pro snadné nastavení
  • Dioda signalizuje, když se iPhone nabíjí
Certifikace MFi
Ano
Distribuce
CZ
Typ nabíječky
Bezdrátové
7458837629728
Nejsou zde žádné recenze
Product added to wishlist

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.