• Nové
Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case pro iPad 9,7", Air
 • Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case pro iPad 9,7", Air

Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case pro iPad 9,7", Air

Výkonná a snadno použitélná Bluetooth klávesnice v pouzdře pro Apple iPad 9,7" (2017/2018) a iPad Air

F5L904eaBLK
Belkin
2 499,00 Kč
Počet
Skladem
 • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
 • Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1 Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1
 • Výměna zboží zdarma Výměna zboží zdarma

LEHKÉ JAKO PÍRKO

Pouzdro Ultimate Lite Keyboard Case je dokonalým společníkem pro váš iPad. Je tenké a snadno přenosné, přesto odolné a nabité funkcemi. Plně ochranné pouzdro udrží vás a váš iPad skutečně mobilní. Prémiová hliníková klávesnice s dobře rozloženými klávesami poskytuje vylepšený zážitek z psaní a pokročilá funkce správy napájení zachovává optimální životnost baterie.
Poskytne vám dokonalý pozorovací úhel pro psaní a také rychlé přepnutí do režimu pro přehrávání filmů nebo prezentace. Pouzdro Ultimate Lite s klávesnicí je snadno použitelné kdekoli. A navzdory vynikajícímu výkonu a pokročilým funkcím je stále lehké a přenosný pro přenášení na cestách.

VYROBENO PRO IPAD

Navrženo speciálně pro iPad 9.7 ”6. generace (2018), Ultimate Lite Keyboard Case je ideálním společníkem ve všech směrech: od ochranného pouzdra s klávesnicí s hliníkovou povrchovou úpravou, přes sofistikované funkce správy napájení a odlehčeného ultratenkého designu.

LEHČÍ NEŽ LEHKÉ

Díky neustálému vývoji od vydání první průkopnické klávesnice pro iPad Air, se může tento model pochlubit všemi výhodami pouzdra Ultimate Lite Keyboard Case s přidanou kompatibilitou s iPadem (6. a 5. generace).

SPRÁVA NAPÁJENÍ

Technologie Smart Sensing a funkce Autowake zapínají a vypínají klávesnici podle potřeby a uvádějí váš iPad do režimu spánku, pokud se nepoužívá. Tato pokročilá technologie správy napájení poskytuje výdrž baterie klávesnice až šest měsíců.

PERFEKTNÍ POZOROVACÍ ÚHEL

Bezpečnostní magnety drží váš iPad v ideálním úhlu pro maximální viditelnost, ať už píšete nebo sledujete film. Díky praktické možnosti složení klávesnice v režimu médií je váš iPad silnější, mobilnější a funkčnější než kdykoli předtím. Pro optomální ochranu doporučujeme i tvrzené sklo na iPad.

Specifikace v kostce:

 • Tenké a lehké
 • Hliníkový povrch klávesnicé
 • Dobře rozmístěné klávesy nabízejí citlivé a přesné psaní
 • Životnost baterie 6 měsíců při používání 2hod denně
 • Funkce automatického zapnutí / vypnutí udržuje životnost baterie
 • Klávesnice se v ručním režimu sklopí do pouzdra
 • Plný přístup k portům

  Společnost Belkin je předním výrobce doplňků k mobilním telefonům založená v Los Angeles v USA. Zaměřuje se na vysoce kvalitní doplňky a jako jedna z mála poskytuje záruku do výše $2500 při poškození vašeho zařízení produktem Belkin. Společnost Belkin jen nevyrábí, ale také sama výrobky navrhuje a vlastní několik stovek různých patentů.

Kompatibilita s iPadem: iPad 9,7"
Kompatibilita s iPadem: iPad Air
Materiál Polykarbonát
Typ Pouzdro
Pro značku Apple

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case pro iPad 9,7", Air