Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case pro iPad 9,7", Air
Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard...
Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard...
Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard...
Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard...
Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case pro iPad 9,7", Air

Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case pro iPad 9,7", Air

Výkonná a snadno použitélná Bluetooth klávesnice v pouzdře pro Apple iPad 9,7" (2017/2018) a iPad Air

F5L904eaBLK
Skladem
2 499,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

LEHKÉ JAKO PÍRKO

Pouzdro Ultimate Lite Keyboard Case je dokonalým společníkem pro váš iPad. Je tenké a snadno přenosné, přesto odolné a nabité funkcemi. Plně ochranné pouzdro udrží vás a váš iPad skutečně mobilní. Prémiová hliníková klávesnice s dobře rozloženými klávesami poskytuje vylepšený zážitek z psaní a pokročilá funkce správy napájení zachovává optimální životnost baterie.
Poskytne vám dokonalý pozorovací úhel pro psaní a také rychlé přepnutí do režimu pro přehrávání filmů nebo prezentace. Pouzdro Ultimate Lite s klávesnicí je snadno použitelné kdekoli. A navzdory vynikajícímu výkonu a pokročilým funkcím je stále lehké a přenosný pro přenášení na cestách.

VYROBENO PRO IPAD

Navrženo speciálně pro iPad 9.7 ”6. generace (2018), Ultimate Lite Keyboard Case je ideálním společníkem ve všech směrech: od ochranného pouzdra s klávesnicí s hliníkovou povrchovou úpravou, přes sofistikované funkce správy napájení a odlehčeného ultratenkého designu.

LEHČÍ NEŽ LEHKÉ

Díky neustálému vývoji od vydání první průkopnické klávesnice pro iPad Air, se může tento model pochlubit všemi výhodami pouzdra Ultimate Lite Keyboard Case s přidanou kompatibilitou s iPadem (6. a 5. generace).

SPRÁVA NAPÁJENÍ

Technologie Smart Sensing a funkce Autowake zapínají a vypínají klávesnici podle potřeby a uvádějí váš iPad do režimu spánku, pokud se nepoužívá. Tato pokročilá technologie správy napájení poskytuje výdrž baterie klávesnice až šest měsíců.

PERFEKTNÍ POZOROVACÍ ÚHEL

Bezpečnostní magnety drží váš iPad v ideálním úhlu pro maximální viditelnost, ať už píšete nebo sledujete film. Díky praktické možnosti složení klávesnice v režimu médií je váš iPad silnější, mobilnější a funkčnější než kdykoli předtím. Pro optomální ochranu doporučujeme i tvrzené sklo na iPad.

Specifikace v kostce:

  • Tenké a lehké
  • Hliníkový povrch klávesnicé
  • Dobře rozmístěné klávesy nabízejí citlivé a přesné psaní
  • Životnost baterie 6 měsíců při používání 2hod denně
  • Funkce automatického zapnutí / vypnutí udržuje životnost baterie
  • Klávesnice se v ručním režimu sklopí do pouzdra
  • Plný přístup k portům

  Společnost Belkin je předním výrobce doplňků k mobilním telefonům založená v Los Angeles v USA. Zaměřuje se na vysoce kvalitní doplňky a jako jedna z mála poskytuje záruku do výše $2500 při poškození vašeho zařízení produktem Belkin. Společnost Belkin jen nevyrábí, ale také sama výrobky navrhuje a vlastní několik stovek různých patentů.

Kompatibilita s iPadem:
iPad 5. generace
iPad 6. generace
iPad Air
Materiál
Polykarbonát
Typ
Pouzdro
Pro značku
Apple
EAN
745883747795
Nejsou zde žádné recenze
Product added to wishlist

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.