Belkin Pouzdro + Stojánek pro Apple...
Belkin Pouzdro + Stojánek pro Apple...
Belkin Pouzdro + Stojánek pro Apple...
Belkin Pouzdro + Stojánek pro Apple...

Belkin Pouzdro + Stojánek pro Apple Pencil

Belkin Case + Stand pro Apple Pencil poskytuje řešení pro ukládání a odkládání Apple Pencil. Ochranné pouzdro uloží váš Apple Pencil a zároveň udržuje jeho příslušenství bezpečně v přiřazených odkládacích prostorech.

F8J206btGRY
Skladem
599,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

CHRÁNĚNÉ A PŘENOSNÉ

The Case + Stand pro Apple Pencil poskytuje řešení "vše v jednom" pro ukládání a odkládání vašeho Apple Pencil a Apple Pencil příslušenství. Ochranné pouzdro ochraňuje Apple Pencil během cestování a také udržuje příslušenství na bezpečném místě díky jednotlivým uzavíratelným oddílům. Zároveň při práci slouží jako bezpečný stojánek pro odkládání. Apple Pencil je tak vždy po ruce když jste v kanceláři a zrovna ho potřebujete použít.

ULOŽTE A CHRAŇTE

Design tohoto pouzdra byl do detailu vytvořen s požadavkem na ochranu a snadnost použití. Speciálně navržené přihrádky slouží pro přenos nabíjecího adaptéru, náhradního hrotu Apple Pencil a také víčka Apple Pencil, když je sundáno pro nabíjení. Posuvné vnitřní dvířka je udržují v bezpečí a na místě. Magnetický kryt chrání váš Apple Pencil a příslušenství, když pouzdro vložíte do kabelky nebo batohu.

STOJÍ SI ZA SVÝM

Toto praktické pouzdro funguje také jako stojánek, takže váš Apple Pencil je vždy v dosahu, když jste v kanceláři nebo na cestách. Kompaktní a minimalistický design se bezproblémově hodí na jakýkoliv pracovní stůl. Silikonový zapuštěný držák špičky poskytuje zvýšenou ochranu hrotu Apple Pencil.

Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.