Sony MicroVault 32Gb USB + micro USB
  • Sony MicroVault 32Gb USB + micro USB
  • Sony MicroVault 32Gb USB + micro USB
  • Sony MicroVault 32Gb USB + micro USB

Sony MicroVault 32Gb USB + micro USB

Miniaturní USB Flash disk s podporou USB On-the-Go (USB OTG), kapacita 32GB, rozhraní USB 2.0 a microUSB, vhodný pro připojení k PC, nebo tabletům a mobilním telefonům s OS Android a podporou USB OTG.

USM32SA1B
SONY
399,00 Kč
Počet
Skladem
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1 Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1
  • Výměna zboží zdarma Výměna zboží zdarma

USB Flash disk Sony Micro Valut OTG (USM SA1)

Tato řada USB Flash disků Sony Micro Valut OTG (USM SA1) je nejen výborným příslušenstvím pro každodenní přenášení dat mezi počítači, ale také pro zařízení s operačním systémem Android. Kromě klasického USB konektoru je Flash disk Sony Micro Valut OTG (USM SA1) vybaven také konektorem microUSB a podporou USB On-the-Go (USB OTG).

Dvě možnosti připojení
Flash disk je vybaven konektorem rozhraní microUSB, díky kterému připojíte disk přímo do mobilních zařízení podporujících USB On-the-Go bez nutnosti kabelu USB na micro USB. Má také standardní USB port, který můžete připojit k USB slotu jakéhokoli stolního počítače. Můžete tak velmi rychle přenášet fotografie, videa, hudbu a jiné dokumenty mezi vaším PC a chytrým telefonem nebo tabletem.

Snadné použití
Flash disk Sony Micro Valut OTG (USM SA1) využívá rozhraní USB 2.0. Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.

Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku Sony Micro Valut OTG (USM SA1) nabízí solidní kapacitu 32 GB, což zaručuje dostatek prostoru pro běžné každodenní použití při přenášení dokumentů a objemnějších multimediálních souborů. Pro připojení využívá rozhraní USB 2.0 nebo micro USB s podporou USB On-the-Go (USB OTG). Můžete tak disk snadno a rychle připojit například k mobilnímu telefonu s podporou USB OTG. Rozměry disku je 18.9 x 9 x 31.4 mm při hmotnosti 6 g.

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Sony MicroVault 32Gb USB + micro USB
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: