Belkin BoostCharge USB-C 30W GaN nabíjecí adaptér
Belkin BoostCharge USB-C 30W GaN nabíjecí adaptér
Belkin BoostCharge USB-C 30W GaN...
Belkin BoostCharge USB-C 30W GaN...
Belkin BoostCharge USB-C 30W GaN nabíjecí adaptér
Belkin BoostCharge USB-C 30W GaN nabíjecí adaptér

Belkin BoostCharge USB-C 30W GaN nabíjecí adaptér

Domácí síťová nabíječka Belkin BoostCharge s USB-C konektorem, výkonem 30W, technologií GaN, podporou rychlého nabíjení a elegantním designem.

Skladem
999,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

Velmi kvalitní síťová nabíječka Belkin BoostCharge s pokročilou technologií GaN, dokáže rychle a efektivně nabíjet připojené zařízení. Galia Nitrid (GaN) je vysoce výkonná alternativa k tradičnímu křemíku používaném v nabíjecích zařízeních. Tranzistory GaN produkují méně tepla, díky čemuž můžou být komponenty blíže u sebe v menším těle nabíječky. Jedná se tedy o nejmenší 30W nabíječku na světě!

Nabíječka je vybavena USB-C konektorem s technologií Power Delivery (PD). Pokud použijete datový kabel podporující stejnou technologii, můžete nabíjet výkonem až 30W. Vhodné například pro nový MacBook Air, který z 0 na 50 % nabijete za pouhých 70 minut. Nebo iPhone 8 a novější nabije z 0 na 50 % za 30 minut.

  • Síťová nabíječka Belkin
  • 1x USB-C konektor s Power Delivery
  • Celkový výkon 30 W
  • Technologie GaN – vysoký výkon v kompaktním provedení
  • Inteligentní napájení, ochrana před zkratem a přepětím
Konektor
USB-C
Typ nabíječky
Síťové AC
Max. výstupní výkon
30W
WCH001vfWH

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Nejsou zde žádné recenze

Mohlo by se vám také líbit

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: