Belkin USB-C - USB-C kabel 1m
Belkin BoostCharge USB-C - USB-C...
Belkin BoostCharge USB-C - USB-C...
Belkin BoostCharge USB-C - USB-C...
Belkin USB-C - USB-C kabel 1m

Belkin BoostCharge USB-C - USB-C kabel 1m

Tento Mikro USB kabel od Belkinu byl navržen tak, aby odpovídal Micro USB specifikacím rychlosti přenosu dat a kompatibility. Umožňuje připojit počítač k mobilnímu telefonu nebo jinému USB zařízení prostřednictvím Micro USBB konektoru. Délka kabelu 0,9 m.

CAB003bt1MWH
Skladem
449,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Naše výhody

Více jak 10000 spokojených zákazníků

Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

Doprava zdarma při objednávce 790Kč

Dvě prodejny v Praze

 

Nabíjecí kabel Belkin BoostCharge USB-C na USB-C vám umožní nabíjet chytrý telefon nebo tablet s USB-C konektorem a synchronizovat vaše fotografie, hudbu a data s notebookem rychlostí přenosu až 480 Mb/s. Kabel navíc podporuje až 3A výstupní výkon pro nabíjení zařízení USB-C do 60W. Díky tomuto kabelu nabijete svoje zařízení během půl hodiny na 50%*

Kvalitní pogumování zajistí dlouhou životnost. Sám Belkin kabel otestoval na 8000 ohnutí při 60°. Nemusíte tedy mít strach, že kabel za pár týdnů přestane fungovat.

Navrženo pro připojení se zařízením s USB-C k zařízení podporujícímu USB-C (známé také jako USB Type-C). Také kompatibilní s Thunderbolt ™ 3, Galaxy S8 / S8+, iPad Pro (2019), MacBook Air

Certifikace USB-IF
Splňuje standardy Hi-Speed USB, což znamená, že tento kabel byl certifikován společností USB-IF, aby splňoval všechny elektrické, mechanické a environmentální standardy, což zajišťuje vynikající uživatelský zážitek. USB-IF je nezisková organizace složená ze společností, které usnadňují vývoj vysoce kvalitních produktů USB a testování souladu.

  • Délka 1m
  • Barva: Bílá
  • Maximální proud: 3A (60W)
  • Rychlost přenosu dat: 480 Mb/s
  • Vyroben ve Vietnamu

* při použití vhodného nabíjecího adaptéru

Konektor
USB-C
Typ nabíječky
Nabíjecí kabel
EAN
745883788248

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Nejsou zde žádné recenze

Mohlo by se vám také líbit

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist