Belkin BoostUp nabíječka s micro-USB...

Belkin BoostUp nabíječka s micro-USB konektorem

Vysoce kvalitně zpracovaná síťová nabíječka s odnímatelným kabelem s konektorem micro-USB z modelové řady BOOST UP. Výstupní proud 12W nabije váš telefon až o 40% rychleji.

f8m886VF04-wht
Skladem
490,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Naše výhody

Více jak 10000 spokojených zákazníků

Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

Doprava zdarma při objednávce 790Kč

Dvě prodejny v Praze

 

BELKIN BOOST UP síťová nabíječka + micro-USB kabel

Už nikdy nebudete trpět vybitou baterií. Díky nejrychlejším možnostem nabíjení na trhu jsou nabíječky Belkin BOOST ↑ UP ™ navrženy pro váš aktivní životní styl na cestách. Elegantní a kompaktní design je krásný na pohled a můžete jej připojit prakticky kdekoli.

Obsahuje odnímatelný kabel s micro-USB konektorem

Nabíječka Belkin BOOST ↑ UP ™ je dodávána s kabelem micro-USB (1,2metru), takže můžete nabíjet vaše zařízení co nejrychlejší rychlostí. A protože je odnímatelný, kabel lze použít kdekoli - zapojte jej do notebooku k nabíjení a synchronizaci, nebo použijte nabíječku do auta k nabíjení na cestách. Skvělé jako náhradní kabel nebo pokud prostě potřebujete další.

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Nabíjejte svá mobilní zařízení rychleji než kdy dříve. Přesně o 40% rychleji. Připojte tablet k domácí nabíječce Belkin BOOST ↑ UP ™ a dostanete se z 0 na 100% baterie za pouhých 6,2 hodiny, ve srovnání s 10,3 hodiny s běžnou 5 Wattovou nabíječkou.

  • set USB nabíječky a micro-USB kabelu
  • rychlé nabíjení proudem 2,4 A
  • samostatně použitelný kabel
  • délka kabelu 1,2m
  • ochrana proti zkratu a přepólování

Kompatibilita:
-Galaxy S II Galaxy S3 ,Galaxy S3 Mini ,Galaxy S4 ,Galaxy S4 Aktivní ,Galaxy S4 Mini ,Galaxy S5 ,Galaxy S6 ,Edge Galaxy S6 ,Galaxy S7 ,Edge Galaxy S7 ,Galaxy Tab 4 ,Galaxy Tab 4 - 10,1 " ,Galaxy Tab 4 - 7,0 " ,Galaxy Tab 4 - 8.0 " ,Galaxy Tab A ,Galaxy Tab A - 8 " ,Galaxy Tab A - 9,7 " ,Galaxy Tab Pro ,Galaxy Tab Pro 10.1 " ,Galaxy Tab Pro 12.2 " ,Galaxy Tab Pro 8.4 " ,Galaxy Tab S ,Galaxy Tab S - 10,5 " ,Galaxy Tab S - 8,4 "

Konektor
micro USB
Typ nabíječky
Síťové AC

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist