Apple kožený kryt na iPhone X / Xs - Fuchsiový MQTJ2ZM/A
  • Apple kožený kryt na iPhone X / Xs - Fuchsiový MQTJ2ZM/A
  • Apple kožený kryt na iPhone X / Xs - Fuchsiový MQTJ2ZM/A
  • Apple kožený kryt na iPhone X / Xs - Fuchsiový MQTJ2ZM/A

Apple kožený kryt na iPhone X - Fuchsiový

Originální Apple iPhone kožený kryt pro iPhone X, z pravé evropské kůže v růžově fuchsiové barvě

MQTJ2ZM/A
Apple
1 390,00 Kč
Počet
Skladem

APPLE IPHONE X KOŽENÝ KRYT- PINK FUCHSIA - MQTJ2ZM/A

Tento originální kryt představuje kvalitní ochranu vašeho iPhone X v luxusním a elegantním designu. Chraňte svůj iPhone s originálním příslušenstvím Apple, které zachová dokonalý design vašeho telefonu.

Dokonalý pár

Přesně obepíná křivky iPhonu, aniž by mu přidával na objemu. Je vyrobený ze speciálně činěné francouzské kůže, která je jemná na dotyk a postupem času se na ní vytváří přirozená patina. Barva na vnější straně proniká hluboko pod povrch, protože barvivo je vpravené přímo do usně. Materiál si díky tomu zachová svou osobitost i po dlouhodobém používaní. Vnitřní výstelka z mikrovlákna pomáhá iPhone chránit. A kryt můžete na telefonu nechat i při bezdrátovém nabíjení.

Jednoduchá instalace

Nasadit i odstranit kryt je otázkou okamžiku. Ale proč ho sundávat? Všechny konektory, reproduktory i fotoaparát jsou přístupné i s nasazeným krytem. Tlačítka z obráběného hliníku jsou provedená ve stejné barvě jako kožený kryt.

Zaručená kompatibilita

Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Nemusíte se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Apple dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Obsah balení:

Kožený kryt na iPhone X

Poznámka ke kompatibilitě. Kryt byl vyroben pro iPhone X, ale je použitelný i pro iPhone Xs. Máme to osobně odzkoušeno. Jediný rozdíl je, že iPhone Xs má fotoaparát posunutý o 0,5mm níže než iPhone X, ale v používání to nijak nevadí.

Kompatibilita s iPhonem iPhone X
Kompatibilita s iPhonem iPhone Xs
Materiál Kůže
Pro značku Apple
Distribuce CZ

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Apple kožený kryt na iPhone X - Fuchsiový

Mohlo by vás také zajímat