Apple kožené pouzdro Folio na iPhone X / Xs - Malinové MQRX2ZM/A
  • Apple kožené pouzdro Folio na iPhone X / Xs - Malinové MQRX2ZM/A
  • Apple kožené pouzdro Folio na iPhone X / Xs - Malinové MQRX2ZM/A
  • Apple kožené pouzdro Folio na iPhone X / Xs - Malinové MQRX2ZM/A

Apple kožené pouzdro Folio na iPhone X / Xs - Malinové

Originální otvírací Apple iPhone kožené pouzdro Folio pro iPhone X a Xs, z pravé evropské kůže v malinově růžové

MQRX2ZM/A
Apple
2 490,00 Kč
Počet
Skladem

APPLE IPHONE X/Xs KOŽENÉ POUZDRO FOLIO - BERRY - MQRX2ZM/A

Toto originální pouzdro představuje kvalitní ochranu vašeho iPhone X v luxusním a elegantním designu. Chraňte svůj iPhone s originálním příslušenstvím Apple, které zachová dokonalý design vašeho telefonu.

Dokonalý pár

Kožené pouzdro Folio bylo vyrobeno ze speciálně činěné francouzské kůže na míru telefonu iPhone X, aby ochránilo zařízení před poškozením a poškrábáním. Díky přesně padnoucímu zpracování přesně obepíná křivky iPhonu, aniž by mu přidávalo na objemu. Otevřením pouzdra se iPhone probudí a uzavřením naopak uspí.

Jednoduchá instalace

Nasadit i odstranit kryt je otázkou okamžiku. Ale proč ho sundávat? Všechny konektory, reproduktory i fotoaparát jsou přístupné i s nasazeným krytem. Tlačítka z obráběného hliníku jsou provedená ve stejné barvě jako kožené pouzdro.

Zaručená kompatibilita

Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Nemusíte se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Apple dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání. Vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna zajišťuje lepší ochranu uvnitř pouzdra a praktické kapsy umožní vložit bankovky a platební karty. Nabíjejte bezdrátově svůj iPhone X přímo v pouzdře a ochraňte stylově celé zařízení, aby vydrželo co nejdéle.

Obsah balení:

Kožené pouzdro Folio na iPhone X

Poznámka ke kompatibilitě. Pouzdro bylo vyrobeno pro iPhone X a oproti originálním silikonovým krytům je plně použitelný i pro iPhone Xs. Máme to osobně odzkoušeno. Jediný rozdíl je, že iPhone Xs má fotoaparát posunutý o 0,5mm níže než iPhone X.

Kompatibilita s iPhonem iPhone X
Materiál Kůže
Kompatibilita s iPhonem iPhone Xs
Typ Pouzdro
Pro značku Apple
Distribuce CZ

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Apple kožené pouzdro Folio na iPhone X / Xs - Malinové

Mohlo by vás také zajímat