• Sleva

Originální baterie pro Apple iPhone 6S Plus

Originální náhradní baterie pro Váš Apple iPhone 6S Plus - 2750mAh

APN 601-00045
Apple
599,00 Kč
399,00 Kč Ušetříte 200,00 Kč
Počet
Skladem

Apple baterie pro Apple iPhone 6S Plus

Máte problémy s výdrží svého iPhonu? Občas se vám telefon vypne, ačkoliv ukazatel stále ukazuje 30% nebo více procent baterie? To jsou znaky, že potřebujete vyměnit baterii. Baterie v iPhone nejde vyměnit uživatelsky. Doporučujeme výměnu svěřit odborníkům, ale nikdo vám samozřejmě nebrání si baterii vyměnit sami. Pro výměnu však budete potřebovat speciální nářadí, které si můžete u nás přikoupit.

Pro výměnu vám doporučujeme tuto kvalitní baterii, která pochází od stejných výrobců, kteří dodávají i původní baterie, které naleznete v iPhonu. Apple odebírá baterie od 3 největších dodavatelů (např. Huizhou Desay nebo Battery Co). Stejně tak i tyto baterie obsahují články od RICOHu a TI a ty jsou poté během 2 týdnů vyrobeny, dopraveny do ČR a naskladněny u nás. Díky tomuto procesu výroby a první aktivací baterií až těsně před odesláním do našeho skladu, máte jistotu, že se nejedná o „dlouho ležící baterie". V závislosti na jednotlivých dodávkách mohou mít baterie různé potisky.

  • 3,80V
  • 2750mAh
  • Kompatibilní jen s Apple iPhone 6S Plus


Doporučujeme přikoupit i adhezivní vrstvu pro uchycení baterie a také těsnící vrstvu pro rámeček displeje, aby zůstala po výměně zachována voděodolnost telefonu.

Kompatibilita s iPhonem iPhone 6S Plus
Pro značku Apple

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Originální baterie pro Apple iPhone 6S Plus

Mohlo by vás také zajímat