AVACOM vysokokapacitní sada na výměnu baterie pro iPhone 6s Plus
  • AVACOM vysokokapacitní sada na výměnu baterie pro iPhone 6s Plus
  • AVACOM vysokokapacitní sada na výměnu baterie pro iPhone 6s Plus

AVACOM vysokokapacitní sada na výměnu baterie pro iPhone 6s Plus

Vysoce kvalitní náhradní baterie značky AVACOM pro Apple iPhone 6s Plus o zvýšené kapacitě 3400mAh. Nabízí delší životnost a spolehlivý provoz.

GSAP-IPH6SP-HC3400
Avacom
590,00 Kč
Počet
Skladem
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1 Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1
  • Výměna zboží zdarma Výměna zboží zdarma

AVACOM High Capacity - baterie pro iPhone 6s Plus

Je váš iPhone zpomalený, nebo prostě nevydrží nabitý tak dlouho, jako když byl nový? Řešením může být výměna dosluhující baterie za novou baterii. A proč ne rovnou za nějakou, která má vyšší kapacitu?

Prémiová náhradní baterie pro iPhone 6s Plus má lepší kapacitu než původní baterie Apple a je její spolehlivou a plnohodnotnou náhradou. Užívejte si více než 20% nárůst kapacity, který vám umožní zůstat déle na příjmu a plně užívat telefon bez neustálého sledování stavu baterie.

Baterie je velikostí naprosto shodná s původní baterií, takže nemusíte mít strach, že se vám iPhone zvětší, nebo se dovntř nevejde. Původní baterie Apple má kapacitu pouze 2750mAh, zatímco baterie AVACOM má kapacitu rovnou 3400mAh. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu. Balení obsahuje kompletní sadu nářadí pro výměnu baterie, ale i náhradní lepící pásky pro uchycení baterie.

Společnost AVACOM se zabývá vývojem a výrobou baterií již 15let.

TIP: Před prvním použitím baterie doporučujeme baterii naformátovat - tj. 3 x plně nabít a vybít do samovolného vypnutí telefonu. Při běžném používání plné vybíjení nedoporučujeme.

Balení obsahuje kompletní sadu nářadí pro výměnu baterie, ale i náhradní lepící pásky pro uchycení baterie.

Kompatibilita s iPhonem iPhone 6S Plus
Pro značku Apple

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

AVACOM vysokokapacitní sada na výměnu baterie pro iPhone 6s Plus
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: