iOttie Easy One Touch 4 Mini univerzální držák

Čtvrtá generace univerzálního držáku iOttie Easy One Touch pro mobilní telefony o velikosti 5,8 – 8,8 cm s upevněním no sklo nebo palubku automobilu nebo klidně na pracovní stůl. Držák kombinuje snadné upevnění zařízení do držáku díky technologii One Touch a možnost otáčení držáku o 360°.

HLCRIO128
iOttie
649,00 Kč
Počet
Skladem
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1 Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1
  • Výměna zboží zdarma Výměna zboží zdarma

iOttie Easy One Touch 4 - univerzální držák

Držák Easy One Touch je již čtvrtou generací tohoto unikátního, inovativního a designově kreativního držáku s vysokou kvalitou provedení

Do držáku můžete umístit zařízení o šířce 5,8 – 9,5 cm, které si můžete ideálně polohovat podle vašich potřeb, díky kulovému kloubu. Nechybí možnost otočení držáku vertikálně nebo horizontálně. Hlavní důvod, proč je tento držák unikátní je ovšem patetovaná technologie One Touch. Díky této technologii je umístění telefonu do držáku hračkou. Už nikdy nebudete chtít jiný držák. 

Easy One Touch technologie je tak skvělým nápadem, že si řeknete, jaktože na to nepřišel nikdo už dřív. Jedná se mechanizmus, kdy zmáčknutím "pacek" natahnete pružinu a umístěním telefonu do držáku se zmáčně spoušť a ramena držáku telefon upevní uvnitř. 

  • Zvýšený dosah díky teleskopickému rameni - rameno lze prodloužit až na 15cm
  • Snadné uchycení a uvolnění zařízení jednou rukou
  • Přichycení pomocí silné přísavky na palubní desku, čelní sklo nebo stůl
  • Univerzální, vhodný pro všechny chytré telefony i s pouzdrem nebo krytem
  • Pojme zařízení od 5,8 do 9,5cm šířky
  • Kulový kloub pro nastavení optimálního pozorovacího úhlu

Pro přichycení na palubní desku se doporučujeme zakoupit podložku Dashboard Pad pro lepší přichycení. U některých palubních desek však může vzniknout otlačení nebo silikonový otisk, které ale po několika týdnech zmizí působením slunce.


Výrobce iOttie nevyrábí obyčejné držáky, které najdete v supermarketu. Společnost iOttie navrhuje svoje produkty v New Yorku, vyrábí v Jižní Koreji a zaměřuje se především na výrobu příslušenství pro zařízení Apple iPhone, iPod a iPad, ale nenechává stranou ani příslušenství pro chytré telefony a tablety jiných značek.

Typ držáku do auta

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

iOttie Easy One Touch 4 Mini univerzální držák

Mohlo by vás také zajímat