Belkin 3,5mm Audio + Charge RockStar
Belkin 3,5mm Audio + Charge RockStar
Belkin 3,5mm Audio + Charge RockStar

Belkin 3,5mm Audio + Charge RockStar

Praktický adaptér, který vám dovolí používat klasická sluchátka a zároveň nabíjet iPhone, který má jen Lightning konektor.

F8J212btWHT
Skladem
890,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Naše výhody

Více jak 10000 spokojených zákazníků

Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

Doprava zdarma při objednávce 790Kč

Dvě prodejny v Praze

 

Belkin 3,5 mm audio + Charge RockStar vám umožní používat sluchátka při nabíjení iPhone. Stačí jen připojit vaše 3,5 mm sluchátka, reproduktory nebo AUX kabel, abyste si mohli vychutnávat hudbu nebo telefonovat. Použijte 3,5 mm RockStar doma, v práci, v autě nebo na cestách.

Kompatibilita: Jakékoliv zařízení Apple, které s iOS 9 nebo novější, včetně zařízení iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus nebo iPhone 7

  • MFi-certifikované
  • Sluchátka, reproduktory, a další audio zařízení, která se připojují přes 3,5 mm konektor sluchátek nebo kabel AUX
Konektor
3,5 mm Jack
Lightning

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist