• Doprava zdarma

Xiaomi Yeelight Atmosphere Lamp

Unikátní přenosná lampička, která svým světlem imituje přirozené světlo svíčky. Umožňuje ovládání a nastavení intenzity světla pomocí aplikace v telefonu. 

1 690,00 Kč
U vás doma do 1-2 prac. dní
Počet
Skladem
 

Bezpečný nákup

 

Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1

 

Výměna zboží zdarma

Xiaomi Yeelight Atmosphere Lamp

  • Výrazný design
  • Nastavitelný jas
  • Přenosný
  • Technologie Bluetooth Mesh  

Důraz na konstrukci
Konečný návrh byl souhrnnou snahou 4 měsíců spolupráce s nadnárodními konstrukčními týmy. Byly navrženy a revidovány tisíce skic, aby bylo možné nalézt perfektní směs mezi světlem, estetikou a technologií, aby hrdě dodávaly vysoce kvalitní výrobky v každém slova smyslu.

Nastavení jasu
Přijal myšlenku na tichý převodový pohon. Světlo můžete nastavit otočením lampy.

Technologie Bluetooth Mesh
Yeelight je jediné inteligentní světlo používající nejnovější technologii Bluetooth Mesh, která kombinuje teplý komfort světla svíček s pohodlí a ovládáním inteligentních technologií. Technologie BLE Mesh umožňuje vzájemnou komunikaci až 30 000 lamp.

Vizuální pohodlí
Yeelight má barevnou teplotu 1800 K, která má stejnou teplotu barvy jako světlo svíček, s nastavitelným jasem. Navrhovaná s ohledem na zdraví, Atmospere Lamp produkuje minimální modré světlo.

Velká kapacita baterie
Vestavěná baterie 2100 mAh umožňuje až 8 hodin nepřetržitého provozu na jedno nabití. Přenositelnost umožňuje, aby se Yeelight hodila do každého okamžiku vašeho života.

Aplikace pro dálkové ovládání
Ovládejte své Yeelight a další inteligentní lampy Yeelight s našimi aplikacemi pro Android nebo iOS.

Kryt lampy
Sklo, stejně jako přirozeně průhledná polykarbonátová komínová trubička umožňují snadné a rovnoměrné rozdělení světla. Polykarbonátový kryt lampy se vyrábí v prachotěsné dílně z jednodílného kusu, který je konstruován tak, aby se zatahoval bez spojů nebo nečistot. Polykarbonátový materiál má také výhodu, že kryt lampy má větší rázovou houževnatost, zvýšenou odolnost proti rozbití a vyšší tepelnou odolnost.


Používejte běžný kabel USB k nabíjení. Dodává se také se dvěma LED kontrolkami pro zobrazení stavu nabíjení.

Xiaomi
17699
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: