• Nové

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

95XIW9550
Xiaomi
2 490,00 Kč
Počet
Na skladě není dostatečné množství produktu
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1 Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1
  • Výměna zboží zdarma Výměna zboží zdarma

Xiaomi Mi Drone mini

S touto hračkou si můžete splnit své dětské sny o létání.

S Xiaomi Mi Drone mini můžete volně létat a stát se nejlepším letcem na hřišti i v okolí. Tento dron je možné propojit s dalším dronem a hrát tak letecké bitvy.

Mini cool hračka, se kterou můžete létat

  • 1 tlačítko pro vzlet/přistání
  • 50 m rozsah dálkového ovládání
  • 25 m výška letu

Výborný v letu, ještě lepší při dělání leteckých triků. Létej vysoko, létej rovnoměrně

S Xiaomi Mi Drone Mini si užijete skvělý letový výkon a můžete se naučit s dronem různé triky. Díky skvělému ovládání, hratelnosti i výkonu je možné s dronem létat vysoko a zároveň rovnoměrně. Může vám poskytnout zábavu, o jaké jste ani nesnili, a rozhodně se stanete středem pozornosti všech přihlížejících.

Malé tělo plné technologií

Tělo Mi Drone mini je vybaveno čtyřjádrovým 1,2G SOC master čipem, který může rychle zpracovat různá data shromážděná různými senzory, jako jsou ultrazvukové sondy, barometry, optické snímače průtoku vzduchu, gyroskopy a akcelerometry. V kombinaci s nezávislou konstrukcí trupu absorbující vibrace dokáže dosáhnout přesné výškové polohy a vznášení s pevným bodem, neboť let je stabilní a přesný. Kapacita baterie je 920mAh. Doba trvání letu je přibližně 10 minut, což je časový limit, který byl naměřen, když je produkt instalován bez ochranného rámu, v prostředí bez větru a dálkově řízen pomocí Bluetooth ovladače.

Pojď hrát vzdušnou bitvu

Rozmanitost hraní vám umožňuje hrát si s jednou osobou. Můžete hrát bitvy se svými přáteli v režimu infračerveného zásahu. Drony lze propojit a pomocí dálkového ovládání hrát 3D bitvu. Bitvy ve vzduchu mívají ostré konfrontace a dopad na nepřátele může být šokující. Svolejte své přátele, bojujte, vyhrajte!
V režimu infračervené bitvy, když dojde k zasažení efektivní úderové polohy přední části nebo zadní části dronu, objem krve dronu postupně klesá. Když objem krve klesne na 0, dron nepřítele už nebude moci pokračovat v letu. O dalším pokračování hry můžete rozhodnou tak, že se buď znovu připojíte do hry nebo ji ukončíte.

Dálkové ovládání, přenos obrazu ve vysokém rozlišení - zaznamenejte vzácné momenty

Dálkové ovládání Mi Drone mini využívá vysokofrekvenční signály Wi-Fi* o frekvenci 5,8 GHz s velkou šířkou pásma, nízkým zpožděním a silnou odolností proti rušení a vzdálenost dálkového ovládání může dosáhnout 50 metrů pro přenos obrazu FPV HD HD. Je vybaven fotoaparátem HD 720p, který vám nabízí nový pohled na autoportréty. Interní úložný prostor 4 GB, na který můžete natáčet, nahrávat, fotit a ukládat své fotografie a videa.

Mini Drone má lehké tělo, které můžete bez obtíží nosit

Velikost dronu je cca 11 cm a váží jen 88 g. Letecká plocha pro ovládání dronu je okruh 50 m a 25 m do výšky. Dron můžete nosit s sebou a můžete létat kdekoliv.

Vzhled Mi Drone mini je jednoduchý a jedinečný

Má vynikající konstrukční provedení a zpracování. Obráběcí proces spojuje perfektně všechny spoje trupu. Rovněž má jedinečný integrovaný design rámové konstrukce. Trup je vyroben ze speciálního kompozitního materiálu s nízkou hustotou a vysokou houževnatostí, který je odolnější proti pádu. Vrtule obsahuje supertvrdý kompozit, který je méně náchylný ke zlomení a vrtule je odolnější.

Technické parametry

Ovládání: Mobil
Typ: Kvadrokoptéra
Typ baterie modelu: Li-Pol
Doba provozu: 10 minut
Maximální dosah dálkového ovládání: 50 m
Maximální rozlišení videa: HD 1280 x 720
Doporučený věk: od 12 let
Šířka: 9,1 cm
Výška: 3,8 cm
Hloubka: 9,1 cm
Hmotnost: 880 g
Obsah balení: Model, baterie

Zboží pochází z oficiální české distribuce

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Xiaomi Mi Smart Sensor Set
16 dalších produktů ve stejné kategorii: