• Doprava zdarma
Xiaomi Mi Robot Vacuum - robotický vysavač
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum - robotický vysavač
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum - robotický vysavač
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum - robotický vysavač
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum - robotický vysavač

Xiaomi Mi Robot Vacuum - robotický vysavač

Xiaomi Mi Robot Vacuum (verze EU) je chytrý robotický vysavač s pokročilým mapováním okolí a možností ovládání a sledování přes mobilní aplikaci v telefonu.

8 990,00 Kč
Přesný termín doručení na dotaz
Počet
Skladem u dodavatele, k odeslání zítra
 

Bezpečný nákup

 

Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1

 

Výměna zboží zdarma

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Chytrý vysavač, který dokáže myslet jako člověk - plánujte trasu vysávání
Vysavač disponuje několika senzory. Tyto senzory koordinovaně odesílají nasbíraná data rovnou do „mozku“ vysavače – tří procesorů, které mezi sebou navzájem spolupracují a které dokáží simulovat způsob, jakým přemýšlí člověk.

Přesné snímání vnitřních prostor - precizní laserový senzor vzdálenosti
Laserový senzor vzdálenosti (LDS) slouží jako oči vysavače. Dokáže skenovat místnost rychlostí 5 x 360° za 1 sekundu. Umí detekovat překážky a spočítat, jak daleko se od nich nachází.

FUNKCE SNÍMÁNÍ

  • Skenování rychlostí 5x 360° za 1 sekundu
  • Měření vzdálenosti 1800x za 1 sekundu
  • Přesné měření do vzdálenosti 6 metrů
  • Odchylka +- 2%

Tři samostatné procesory, chytřejší než člověk
„Mozkem“ vysavače jsou tři samostatné procesory, které pracují podobným způsobem jako lidská mysl. Navzájem spolupracují. Synchronizovaně sbírají a zpracovávají data. Dokáží vytvořit mapu místnosti a naplánovat trasu vysávání. Vysavač je tak mnohem efektivnější.

Dokonalá orientace v jakémkoli prostoru
Každá domácnost má specifické členění místností. Jak splnit očekávání všech zákazníků? Vysavač má 12 hlavních senzorů, které zajišťují navigaci v prostoru. Výška vysavače je 9.6 cm, snadno se tedy všude dostane a to i pod nábytek, kam je jinak obtížné dosáhnout.

Špičkový algoritmus SLAM se schopností předvídat
Algoritmus simultánní lokalizace a mapování (SLAM) používá pro svá vozítka na Marsu i NASA. Používá ho také Google ve svých autonomních autech bez řidičů. Na základě dat získaných z laserového senzoru vzdálenosti, gyroskopu, rychloměru a akcelerometru vytvoří algoritmus mapu místnosti. Vysavač pozná svou přesnou polohu na mapě a bezpečně naplánuje trasu vysávání.

Bez starostí, vysavač se o své nabíjení postará sám
S použitím senzorů vysavač lokalizuje nabíjecí stanici. Potom, co je místnost vysátá, se automaticky vrací nejkratší možnou cestou zpět do stanice. Pokud v průběhu vysávání klesne baterie na 20 %, vysavač se sám vrátí do nabíjecí stanice a dobije se na 80 %. Poté pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal.

Konec vysávání. O dokonale uklizenou podlahu se postará vysavač.
Robotický vysavač není jen „chytrý“, je to pomocník v domácnosti, který zajistí dokonalou čistotu. Umí se přizpůsobit povrchu, na kterém se právě pohybuje a vyčistí i spáry mezi dlaždicemi. Pro efektivní sání prachu je vybaven silným ventilátorem s vysokým statickým tlakem, bočním kartáčem a hlavním kartáčem. Hlavní kartáč se svisle pohybuje, a tak může být blíže podlaze. Poradí si s vlasy i střepy. Vy tak můžete doma bez obav chodit bosí s dobrým pocitem z čistého domova.Vysávání podél stěn
Častý problém u robotického vysávání je, že prostor těsně u stěny zůstává nevysátý. Vysavač Mi Robot využívá senzor, aby při vysávání udržoval od stěny přesnou vzdálenost 10 mm. Současně rychle rotující boční kartáč důkladně vymetá prostor podél stěny a zajišťuje tak vysátí všech míst.

Čistý design pro čistou domácnost
Vysavač má standardní tvar a skládá se ze sedmi částí. Tělo vysavače má čistou bílou barvu a potvrzuje rčení, že v jednoduchosti je krása. S výškou 9.6 cm se snadno dostane i do úzkých prostorů. Vrchní lesklá část je vytvořena metodou vstřikování plastů. Pro celé tělo byl použit ABS materiál, který je mimořádně odolný proti mechanickému poškození a opotřebování. Úprava spodní části zabraňuje vzniku stop a škrábanců. Baterie je obklopena plastem kvalifikace V-0 (nejméně hořlavé plasty), který účinně snižuje bezpečnostní rizika.

Silná baterie, dlouhá výdrž
Li-ion akumulátor od LG nebo Panasonic s vysokou hustotou energie a kapacitou 5200mAh. Při maximálním výkonu vydrží přibližně 2,5 hodiny a pokryje 250 m2. Hloubka vybíjení je nastavena tak, aby zaručila životnost baterie více než dva roky. Baterie i adaptér používají prvotřídní řídící čip. Ochranné obvody baterie doprovází primární a sekundární moderní ochranné čipy. Všechny tyto ochranné prvky zajišťují bezpečnost baterie i uživatele a zabraňují přepětí, podpětí, nadproudu, přehřátí, podchlazení, přetlaku a zkratu.

Chytré dálkové ovládání, nemusíte být doma, abyste vysávali
Pokud se chcete podívat na aktuální stav vysávání, stačí otevřít aplikaci. Aplikace zobrazí mapu s trasou vysávání. Můžete také naplánovat čas vysávání, takže vás každý den po návratu z práce bude čekat čistá podlaha. Vysavač disponuje třemi módy vysávání – tichý, normální a silný. V aplikaci lze mezi nimi přepínat. Díky chytrému dálkovému ovládání stačí jen zmáčknout tlačítko.

Zboží pochází z oficiální české distribuce

Xiaomi
17061
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Xiaomi Mi Band 3
  • Výprodej
  • -200,00 Kč

Xiaomi Mi Band 3

Cena 790,00 Kč Běžná cena 990,00 Kč