• Doprava zdarma
 • Xiaomi Mi Body Composition Scale - osobní váha

Xiaomi Mi Body Composition Scale

Nejnovější chytrá váha Mi Body Composition Scale od značky Xiaomi. Vysoce inteligentní zařízení je vybaveno komplexními algoritmy, které vám udávají všechny potřebné údaje – od hmotnosti přes tělesný tuk až po svalovou hmotu. Váhu si snadno propojíte se svým chytrým telefonem a díky aplikaci Mi Fit budete mít v ruce přehledně všechny své údaje.

1 699,00 Kč
U vás doma do 1-2 prac. dní
Počet
Skladem
 

Bezpečný nákup

 

Rychlé odeslání nebo převzetí v našem obchodě v OD Kotva, Praha 1

 

Výměna zboží zdarma

Xiaomi Mi Body Composition Scale

Mějte svou kondici pod kontrolou s nejpřesnějšími údaji, které vám poskytne nejnovější chytrá váha Mi Body Composition Scale od značky Xiaomi. Vysoce inteligentní zařízení je vybaveno komplexními algoritmy, které vám udávají všechny potřebné údaje – od hmotnosti přes tělesný tuk až po svalovou hmotu. Váhu si snadno propojíte se svým chytrým telefonem a díky aplikaci Mi Fit budete mít v ruce přehledně všechny své údaje. Přístroj si dokáže zapamatovat až 16 uživatelů a rozpoznat tak mezi jednotlivými členy rodiny, odliší dokonce i dítě od dospělého. Vkusný a elegantní design doplní kout jakékoli místnosti.

Všechny potřebné údaje o tělesné kondici
Chcete-li podrobněji poznat složení svého těla, váha Mi Body Composition Scale vám bude sloužit na jedničku. Kromě hmotnosti vám ukáže svalovou hmotu, tělesný tuk, obsah vody v těle, bazální metabolismus a spoustu dalších údajů. Pomůže vám se lépe udržet v kondici a mít perfektní dohled nad svým zdravím.

Přesná a výkonná
Váha funguje na základě komplexních algoritmů, které zajišťují, že veškeré údaje jsou měřeny správně a s vysokou přesností. Metoda bioelektrické impedanční analýzy (BIA) vám podá přesné statistiky.

Prostor pro každého člena rodiny
Váha je nejen vysoce přesná, ale i inteligentní! Do své paměti dokáže uložit až 16 uživatelských profilů – automaticky tak rozezná každého člena rodiny a rozliší dokonce i mezi dospělým a dítětem.

Snadné spárování s chytrou aplikací
Díky aplikaci Mi Fit, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu a spárovat ji s váhou, budete mít veškeré údaje o své kondici vždy po ruce. Můžete si je zobrazovat v přehledném grafu, sledovat svůj pokrok a mít tak vše pod kontrolou.

Elegantní design do každé domácnosti
V neposlední řadě vás potěší elegantní a úzký design, který snadno doplní každou místnost. Povrch je tvořen z tvrzeného skla, které se stará o vysokou odolnost, zatímco protiskluzová úprava je vysoce praktická. Displej se při stoupnutí na váhu sám rozsvítí a přizpůsobí se aktuálním světelným podmínkám.

 • Digitální Bluetooth osobní váha
 • Měří hmotnost, svalovou hmotnost a objem, bazální metabolismus, hmotnost kostí, BMI, tělesné skóre
 • LCD displej
 • Bluetooth 4.0
 • Kompatibilita: Android 4.4, iOS 8.0 a novější
 • Pracuje s aplikací Mi Fit APP s podporou a 16 osob
 • Rozsah hmotnosti: 5kg – 150kg
 • Rozměry: 300 × 300 × 20 mm
 • Hmotnost: 1,6 kg
 • Barva: bílá
Xiaomi
15828
16 dalších produktů ve stejné kategorii: