Originální baterie pro Apple iPhone X

Originální baterie pro Apple iPhone X

Náhradní baterie od Sunwoda Electronic (výrobce baterií pro Apple) určená pro Apple iPhone X s kapacitou 2716mAh a nalepenou podlepovací adhezivní vrstvou.

800009
Skladem
899,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Náhradní baterie pro Apple iPhone X

Máte problémy s výdrží svého iPhonu? Občas se vám telefon vypne, ačkoliv ukazatel stále ukazuje 30% nebo více procent baterie? Ztrácí telefon svůj původní výkon? To jsou znaky, že potřebujete vyměnit baterii. Baterie v iPhone nejde vyměnit uživatelsky. Doporučujeme výměnu svěřit odborníkům, ale nikdo vám samozřejmě nebrání si baterii vyměnit sami. Pro výměnu však budete potřebovat speciální nářadí (zejména pentalobe a tri-wing šroubovák).

Pro výměnu vám doporučujeme tuto kvalitní baterii, která pochází od stejných výrobců, kteří dodávají i původní baterie, které naleznete v iPhonu (v tomto případě Sunwoda Electronic). Stejně tak i tyto baterie obsahují články od těchto společností a ty jsou poté během 2 týdnů vyrobeny, dopraveny do ČR a naskladněny u nás. Díky tomuto procesu výroby a první aktivací baterií až těsně před odesláním do našeho skladu, máte jistotu, že se nejedná o „dlouho ležící baterie".
V závislosti na jednotlivých dodávkách mohou mít baterie různé potisky.

  • 3,81V
  • 2716mAh
  • Kompatibilní jen s Apple iPhone X
  • Li-ion
Kompatibilita s iPhonem
iPhone X
EAN
8596311038136
Nejsou zde žádné recenze
Product added to wishlist

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.