Avacom sada na výměnu baterie na...

Avacom sada na výměnu baterie na iPhone 7

Vysoce kvalitní náhradní baterie značky AVACOM pro Apple iPhone 7 o kapacitě 1960mAh. Nabízí dlouhou životnost a spolehlivý provoz.

GSAP-IPH7-1960
Skladem
449,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

AVACOM High Capacity - baterie pro iPhone 7

Je váš iPhone zpomalený, nebo prostě nevydrží nabitý tak dlouho, jako když byl nový? Řešením může být výměna dosluhující baterie za novou baterii.

Prémiová náhradní baterie pro iPhone 7 má stejnou kapacitu  jako původní baterie Apple a je její spolehlivou a plnohodnotnou náhradou.

Baterie je velikostí naprosto shodná s původní baterií, takže nemusíte mít strach, že se vám iPhone zvětší, nebo se dovntř nevejde. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu.

Balení obsahuje kompletní sadu nářadí pro výměnu baterie včetně speciálního tri-wing šroubováku a také náhradní lepící pásky pro uchycení baterie. Společnost AVACOM se zabývá vývojem a výrobou baterií již 15let.

TIP: Před prvním použitím baterie doporučujeme baterii naformátovat - tj. 3x plně nabít a vybít do samovolného vypnutí telefonu. Při běžném používání plné vybíjení nedoporučujeme. Balení obsahuje kompletní sadu nářadí pro výměnu baterie, ale i náhradní lepící pásky pro uchycení baterie.

Kompatibilita s iPhonem
iPhone 7
EAN
8591849079385
Nejsou zde žádné recenze
Product added to wishlist

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.