Belkin Boost Up USB nabíječka do auta

Belkin Boost Up USB nabíječka do auta

Belkin BOOST UP miaturní nabíječka do auta s výkonem 2,4A a konektorem USB.

Skladem
349,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

Snadné vrácení zboží

✅ Dvě prodejny v Praze

 

BELKIN BOOST UP NABÍJEČKA DO AUTA S USB

Energie na cestách

Nabijte kdekoliv na cestách váš iPhone/smartphone nabíječkou do auta Belkin s USB konektorem. Získejte neomezené přehrávání hudby nebo navigace s tímto praktickým příslušenstvím.

Klíčové vlastnosti

  • Přepěťová ochrana zařízení
  • Dostupné v černo-zelené barevné kombinaci
  • Moderní atraktivní design

Parametry a specifikace

Integrovaná přepěťová ochrana
Signalizační LED dioda
Nabíjecí proud: 5V 2,4A

Kompatibilita:

Zařízení s USB nabíjením. Pro nabíjení použijte vlastní USB kabel.


  Společnost Belkin je předním výrobce doplňků k mobilním telefonům založená v Los Angeles v USA. Zaměřuje se na vysoce kvalitní doplňky a jako jedna z mála poskytuje záruku do výše $2500 při poškození vašeho zařízení produktem Belkin. Společnost Belkin jen nevyrábí, ale také sama výrobky navrhuje a vlastní několik stovek různých patentů.

Konektor
USB
Pro značku
Univerzální
Typ nabíječky
Autonabíječky
F8J054BTBLK

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.

Nejsou zde žádné recenze

Mohlo by se vám také líbit

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: